Mis värk selle siiditrükiga siis ikkagi on?

17 07 2009

shalom-harlowMiks ei saa veel tänapäeval Eestis oma kujutlusvõimel täiel rinnal lustida lasta? Saab, kui sa ei disaini t-särke.
Sain seda mõni aeg ise (jälle) tunda, kui kujundasin särgi ühe kontserdi jaoks. Esiteks sai saatuslikuks kujunduse suurus, mis ei tahtnud nende A3 suurusele trüki maatritsile ära mahtuda. Kuigi ennem sai nendega räägitud, et ei suurus ega värv ei tohiks saada takistuseks. Kui ma ise kohal käisin vaatamas, tundus et mahub küll ära, ruumi ju nagu oli, aga nad ei suutnud ikka ära mahutada, ju siis ei olnud neil tol päeval erilist ruumitaju.
Teiseks tuli ka välja et neil ei ole ka seda värvi mida tellisin(läikiva hõbedase asemel hele hall), värv mis oli vast kõige tähtsam element selle disaini juures. Ja loomulikult ei olnud ka saadaval seda nn. toorsärki mille välja sai valitud, kvaliteedi asemel tuli valida kvantiteet.

Ühesõnaga kõige suurem takistus kujundamisel on ikka trükimasinate suurus. Sest värvi muutmine ei tekita nii palju kahju kui poolik disain särgil. Tekib kohe küsimus kas siis tõesti ei ole võimalik trükkida kogu särgi suuruses? Suure pinnalise trükiga on rohkem võimalusi kujundamiseks ja saab alati rohkem tähelepanu kui mingi A4 suuruse “plekiga”.
Kui ma olen oma silmaga selliseid särke müügil näinud erinevates e-poodides, siis järelikult on kuskil maailma nurgas see võimalik. Aga kas ka Eestis?
Üks võimalus muidugi on, kui kujundus teha pooleks ja trükkida kahe maatritsiga, aga siis peab poole rohkem maksma ka, kahe erineva trüki eest.
Nii et praegusel innovatsiooni aastal võiks mingi parema lahenduse välja mõelda.

Advertisements

Toimingud

Informatsioon

2 kommentaari

13 05 2013
Hide My Ass - a Reliable IP Changer Program - Switch Your Proxy Now

Great info. Lucky me I came across your blog by accident (stumbleupon).
I have saved as a favorite for later!

9 05 2017
musically hack

Great article.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: